suitsetamisest vabaks alates 1.märtsist !

Naudi suitsuvaba elu ja säästa raha.

vabane suitsust laseri abil!

soov jätta suitsetamine

Esiteks peab Sul olema tahtmine jätta suitsetamine maha. Sa oled proovinud erinevaid abivahendeid, kuid need pole aidanud.

Broneeri aeg

Arvestada tuleb sellega, et protseduuril tuleb käia kaks päeva järjest. Järgnev kord on nädala pärast ja kui vaja siis neljas kord samuti üle nädala.

õnnestumis %

Laserteraapi abil on üle 20 aasta tegeletud sõltuvusraviga. Suitsetamise mahajätmise protsent kõigub 80% juures. Samas puuduvad sellel ravil kõrvalnähud.

vali päev

Teiseks vali endale selline aeg loobumiseks, kus ei ole palju üritusi ega pidusid. Ravi perioonid ajal tuleb vältida alkoholi tarbimist.

õnnestumiseks on vaja

Täielikuks suitsust vabanemiseks on vaja järgida kõiki nõuandeid ja pidada kinni ajagraafikust.

oodatav tulemus

Lisaks suitsetamisele saad vabaks: köhast, rögast, pitsitusest rinnus, peavalust, kuumadest hoogudest, närvilisusest, väsimusest ja unetusest,.
Lisaks hoiad kokku palju RAHA!
pakk suitsu päevas 4€, kuus=120€, aastas=1460€

oled oodatud- aitame vabaneda sõltuvusest!

Miia Kuusalust proovis suitsetamisest loobuda mitmeid kordi aga ükski abivahend ei aidanud, samuti puudus sisemine jõud iseseisvalt sigarettidest loobuda. Pärast igakordset loobumisüritust sigarettide kogused suurenesid. Laserteraapia oli tema jaoks lahendus.
Miia
Gunnar on Virumaa mees, kellel on intensiivne töö- ja elutempo. Suitsumehe staaži oli tal ligikaudu 25 aastat. Päevas kulus ligi 2 pakki sigarette. Eriti suurt usku laserravisse ei olnud aga nüüd ca 5 aastat ei ole suitsetanud.
Gunnar